ЗАВРШНИ РАДОВИ НА ИЗГРАДЊИ ПЈЕШАЧКЕ СТАЗЕ У УЛИЦИ ГАВРИЛА ПРИНЦИПА

-Приводе се крају радови на изградњи пјешачке стазе у улици Гаврила Принципа, које је финансирала општина Братунац. Новоизграђени тротоар је дужине 550 м и ширине 160 цм и исти се повезује са постојећом пјешачком стазом у насељу Реповац.

-На истој локацији, недавни су завршени и радови на рехабилитацији магистралног пита М II- 504.

-У току су припремни радови на асфалтирању улице Светог Саве на потезу од семафора до угла са Косовском улицом, а паралелно са тим радиће се нове пјешачке стазе и паркинг мјеста.

-Закључно са овим радовима и тротоаром који ће се радити у насељима Побрђе и Моштанице а чији радови крећу за неколико дана, Братунац ће добити више пјешачких стаза и нових паркинг мјеста у протеклих 4 мјесеца него у 10 година за нама.

Градимо заједно наш град !!!