AKCIJA ČIŠĆENjA GRADA

Ovog vikenda, tačnije u subotu 24. aprila, biće organizovana od strane opštine Bratunac akcija čišćenja i uređenja užeg centra grada. Uz pomoć građana koji budu dobrovoljno željeli da pomognu, đaka osnovnih i srednjih škola, sportskih sekcija, udruženja građana i gradske komunalne službe očistiće se uže jezgro grada kako bismo predstojeće Vaskršnje praznike dočekali dostojno vrijednim i odgovornim domaćinima. Uporedo sa čišćenjem grada, na korzu će biti ofarbane betonske pozide, zamjenjene trule daske na klupama za sjedenje, posađeno cvijeće na zelenim površinama, gradska pozornica će biti očišćenja i prefarbana i na njoj će biti postavljena velika šahovska tabla. Vrijeme je da se počne raditi za ljepši Bratunac! Vaš načelnik, Srđan Rankić.