"APRIL-MJESEC ČISTOĆE 2024" (16.04.2024.G)

Kampanja “April - mjesec čistoće” u Bratuncu, nastavljena je uređenjem parka kod spomenika i prostora oko Lamela.

Danas su radnici Gradske čistoće očistili divlju deponiju u Fakovićima, postavili table upozorenja i sredili plažu iza škole da bi je građani mogli koristiti za prvomajski izlet. Sređeno je i igralište u Fakovićima.

Kampanju nastavljamo i narednih dana, a u subotu 20. aprila sledi velika akcija čišćenja Rajske plaže. Uz opštinu Bratunac, u svim dosadašnjim aktivnostima, doprinos su dala djeca iz naših škola, radnici Gradske čistoće, Vodovoda, Vatrogasno-spasilačke jedinice i planinari iz Planinarskog društva “Kik”.

Molimo građane da kabasti i druge vrste otpada ne bacaju pored puteva jer tako stvaraju divlje deponije koje daju ružnu sliku Bratunca.