BRATUNAC I GADžIN HAN POTPISALI MEMORANDUM O SARADNjI U OBLASTI PRIVREDE I EKONOMSKIH ODNOSA

Opština Bratunac i opština Gadžin Han potpisale su danas memorandum o saradnji u oblasti privrede i ekonomskih odnosa, a u okviru posjete delegacije opštine Bratunac bratskoj opštini Gadžin Han.

Dogovoreno je da industrija komunalnih vozila i opreme "Resor" iz Gadžinog Hana obnovi saradnju sa Javnim komunalnim preduzećem u Bratuncu i da u perspektivi u tom mestu otvori servis za komunalna vozila.

Takođe, dogovorena je saradnja u oblasti poljoprivrede, naročito malinarstva, u čemu Bratunac ima dobre rezultate, a razgovaralo se i o saradnji u oblasti lovnog turizma, sporta, i drugih oblasti.

Nakon sastanka delegacije dvije bratske opštine, prisustvovale su Svesrpskom saboru u Beogradu.