BRATUNAC: MATURANTIMA URUČEN NOVAC ZA PROSLAVU ZAVRŠETKA SREDNjOŠKOLSKOG OBRAZOVANjA

Završetak srednjoškolskog obrazovanja i ugodnog druženja. Kraj jedne životne lekcije i otvaranje novih puteva - razlog su za proslavu. Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić, podržao je maturante i uručio im novac za proslavu završetka srednjoškolskog obrazovanja. -Šekspir je rekao da naša sudbina nije zapisana u zvijezdama nego u nama samima, zato budite ono što vas pokreće iznutra i tjera naprijed sa radošću.Učinite snove mogućim, napravite sutra boljim za sve nas i naš grad. Ne dozvolite da prestane da živi u vama ovo što danas imate – prijatelji, uspomene, znanje, poručio je maturantima načelnik Rankić. Želimo vam mnogo uspjeha i sreće u životu i nastavku školovanja! Srećno!