BRATUNAC: PRODUŽENO RADNO VRIJEME UGOSTITELjSKIH OBJEKATA TOKOM NOVOGODIŠNjIH PRAZNIKA

Opštinski štab za vanredne situacije donio je na današnjoj sjednici zaključak kojim se radno vrijeme ugostiteljskih objekata produžava do 3 časa iza ponoći tokom Novogodišnjih praznika. Ovim zaključkom obuhvaćeni su sljedeći datumi: doček Nove godine (31.12.2021.godine) i repriza Nove godine (01.01.2022.godine).

Od danas do kraja ove godine radno vrijeme ugostiteljskih objekata petkom i subotom trajaće do 1 čas iza ponoći, dok će ostalim danima, izuzev Novogodišnjih praznika radno vrijeme trajati do ponoći.

Direktorica JZU “Dom zdravlja” Bratunac, dr Snežana Stojanović informisala je prisutne da je na području ove opštine epidemiološka situacija izazvana korona virusom povoljna u odnosu na protekli period. Stojanovićeva je istakla da je prema evidenciji JZU “Dom zdravlja” Bratunac, trenutno pet osoba pozitivno na korona virusa, a da se dvije osobe nalaze u kućnoj izolaciji.