ČESTITKA POVODOM DANA OPŠTINE BRATUNAC

Glavna slika

Povodom 25. septembra – Dana opštine Bratunac svim građanima naše opštine upućujem srdačne čestitke.

Budućnost i temelj napretka našeg društva su mladi i školovani ljudi, vaspitani u duhu naše tradicije. Njihova energija, ambicija, znanje i mladost biće najbolji pokretač svih promjena koje su pred nama.

Tim povodom, donio sam odluku da se za Dan opštine Bratunac nagradi 18 najuspješnijih studenata naše opštine u akademskoj 2021/22. godini. Nagrada je simbolična i predstavlja mali znak pažnje prema toj djeci.

Ove godine smo odustali od svečanog obilježavanja Dana opštine, jer ne želimo da priređujemo bilo kakve ceremonije, dok naša sugrađanka Tijana Radović vodi bitku za život. Želeći da u ime opštine Bratunac pomognem u spasavanju mladog života, donio sam odluku kojom će opština Bratunac uplatiti 10.000 maraka za njeno liječenje.

Nadamo se da će potreban novac uskoro biti prikupljen i da će Tijana otputovati u Italiju na terapiju matičnim ćelijama.

Obećavam da ćemo sljedeće godine, svi zajedno sa Tijanom, proslaviti Dan opštine Bratunac svečanije nego ikad.

 

Vaš načelnik,

Srđan Rankić