ČLANOVI DELEGACIJE SPS IZRAZILI PODRŠKU NAČELNIKU RANKIĆU

Predsjednik Socijalističke partije Srpske /SPS/ Goran Selak i narodni poslanici Maksim Skoko i Savo Vulić posjetili su opštinu Bratunac, gdje su se sastali sa načelnikom opštine Srđanom Rankićem.

Na sastanku su razgovarali o daljem razvoju i potencijalima opštine Bratunac, a tom prilikom delegacija SPS izrazila je podršku načelniku Rankiću.

- Naši odbornici su dio skupštinske većine u Bratuncu i drago nam je da imamo dobru saradnju sa načelnikom, koji ima našu podršku u svim razvojnim politikama i projektima od značaja za Bratunac, a naša saradnja će ubuduće biti još čvršća, istakao je Selak.

Načelnik opštine Bratunac zahvalio je na posjeti i podršci, te poručio da politike koje zastupa SPS imaju podršku svih koji iskreno vole Srpsku.

- Prije svega, želim da zahvalim na podršci, a činjenica je da SPS promoviše politike koje su bliske svima koji hoće da se bore za bolju budućnost Srpske, poručio je Rankić.