DORUČAK SA RADNICIMA LOKALNOG KOMUNALNOG PREDUZEĆA

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić organizovao je danas doručak sa radnicima lokalnog komunalnog preduzeća AD „Gradska čistoća“. U prijatnoj atmosferi načelnik je pozdravio radnike i zahvalio se za sav trud koji su uložili da grad bude čistiji i ljepši.

Tokom druženja, načelnik je rekao da će ovi vrijedni radnici dobiti nagradu od 10% na platu za mjesec jun, zbog njihovog posebnog angažmana, a pored toga usvojen je i novi pravilnik, prema kome će biti povećane plate radnicima koji rade na održavanju čistoće grada i odvozu otpada.

Poručen je novi alat, kante i kontejneri, a u najskorije vrijeme treba da stignu i nove uniforme. Obećano je i da će u narednom periodu, ovo preduzeće dobiti pojačanje sa više zaposlenih, nova vozila kao i mašine za čišćenje ulica.

-Gradska čistoća treba da radi posao za koji je i osnovana, a Opštinska uprava će obezbijediti sve što je potrebno preduzeću, ocijenio je načelnik Rankić nakon druženja.