GRAĐANI OPŠTINE BRATUNAC OSTVARIĆE SVOJE BIRAČKO PRAVO NA NEKOLIKO NOVIH LOKACIJA

Glavna slika

Opštinska izborna komisija objavila je obavještenje u kome se navodi da će građani opštine Bratunac na predstojećim Opštim izborima 2022, koji će biti održani 2. oktobra, ostvariti svoje biračko pravo na nekoliko novih lokacija.

Naime, građani koji su ranije ostvarivali svoje biračko pravo na biračkom mjestu 104B024A i 104B024B Klub penzionera, odnosno u Domu penzionera Bratunac, sada će glasati u poslovnom prostoru Slavka Stojanovića u ulici Svetog Save u Bratuncu, preko puta Unikredit banke, navedeno je u obavještenju Opštinske izborne komisije Bratunac.

Takođe, oni koji su proteklih godina ostvarivali svoje biračko pravo na biračkom mjestu 104B020 Repovac (u prostorijama namijenjenim za ovu mjesnu zajednicu), sada će glasati u poslovnom prostoru Novaka Perića u Repovcu.