JAVNI POZIV ZA NAJUSPJEŠNIJE STUDENTE

Povodom Dana opštine Bratunac, 25.septembra ,načelnik opštine će uručiti šest novčanih nagrada najuspješnijim studentima državnih fakulteta Prvog ciklusa studija sa prosječnom ocjenom 9 (devet) i više.

Novčane nagrade biće dodijeljene najuspješnijim studentima u 6 kategorija:

- najuspješniji student PRVE godine – nagrada 200KM
- najuspješniji student DRUGE godine – nagrada 200 KM
- najuspješniji student TREĆE godine – nagrada 200 KM
- najuspješniji student ČETVRTE godine – nagrada 200 KM
- najuspješniji student PETE godine – nagrada 200 KM
- najuspješniji student ŠESTE godine – nagrada 200 KM

Ovim putem pozivamo sve studente sa područja opštine Bratunac, koji ispunjavaju uslove iz javnog poziva, da prijave sa kratkom biografijom, fotokopijom prve stranice indeksa, fotokopijom lične karte i uvjerenjem fakulteta o položenim ispitima sa izvedenom prosječnom ocjenom za sve prethodne godine studiranja, dostave najkasnije do 21.09.2021.godine u Šalter salu, sa naznakom "Javni poziv za najuspješnije studente“.

Pravo učešća imaju studenti koji ispunjavaju sljedeće uslove:

1. 1. prosjek ocjena 9 i više
    2. da su studenti Prvog ciklusa državnih fakulteta
    3. da nisu obnavljali nijednu godinu studiranja
    4. lična karta izdata u Bratuncu

Studenti koji budu ispunjavali uslove, a ne budu rangirani kao najuspješniji u 6 kategorija, dobiće novčane nagrade u iznosu od 100 KM.

U slučaju da dva ili više studenata imaju jednaku prosječnu ocjenu, prednost će imati student sa većim brojem položenih predmeta.