NAČELNIK BRATUNCA PODRŽAO ODBOJKAŠICE: "VJERUJEM DA ĆE BITI ŠAMPIONKE REPUBLIKE SRPSKE"

Nakon održane skupštine Ženskog odbojkaškog kluba Bratunac, večeras je održan sastanak na kome je prisustvovalo novo rukovodstvo kluba, uz učešće trenera, igračica i roditelja. Sastanku je prisustvovao i Srđan Rankić, načelnik opštine Bratunac.

Treneri Radovan Petković i Nenad Petrović, informisali su načelnika o radu i planovima kluba, ističući da klub ima samo jedan cilj, a to je da bratunačke odbojkašice postanu šampionke Republike Srpske. Oni su zahvalili načelniku Rankiću za svu podršku koju je pružio ovom klubu u proteklom periodu.

Rankić je obećao podršku klubu i u nastavku takmičenja, rekavši da ga raduje to što djeca iz Bratunca postižu odlične rezultate.

-Pored uspjeha, raduje me energija mladih odbojkašica. Nemam problem da podržim klubove koji imaju ovakve rezultate. Sve što je dobro i što ima rezultat, imaće moju podršku, ocijenio je Rankić.

Načelnik je na sastanku obećao da će odbojkašice u narednom periodu dobiti nove trenerke, dresove i lopte.