NAČELNIK OPŠTINE BRATUNAC ČESTITAO 8. MART MEĐUNARODNI DAN ŽENA

Glavna slika

''Obilježavajući današnji praznik, prisjećamo se svih hrabrih žena koje su vodile višedecenijsku borbu protiv nepravde i nejednakosti, ali i proslavljamo svakodnevene male i nevidljive borbe i uspjehe naših majki, kćerki, supruga, prijateljica i svih pripadnica ljepšeg pola a koje su deo su našeg društva i koje čine naš grad i život u njemu ljepšim, boljim i srećnijim'', istakao dr Lazar Prodanović u osmomartovskoj čestitci.

U okviru obilježavanja Međunarodnog praznika žena, dr Prodanović je obišao JZU Dom zdravlja Bratunac, kao kolektiv sa najvećim brojem uposlenika pripadnica ženske populacije, i u razgovoru sa njima darivao im cvjeće kao mali znak pažnje i zahvalnosti požrtvovanosti i zalaganju koje one unose u svoje svakodnevne poslovne i privatne aktivnosti.

''Srećan 8. mart sugrađankama Bratunca i svim pripadnicama ljepšeg pola širom planete'', stoji na kraju čestitke koju je povodom 8. marta Međunarodnog dana žena uputio Načelnik opštine Bratunac dr Lazar Prodanović.