NAČELNIK PRODANOVIĆ PRISUSTVOVAO OSVEŠTANjU SPOMEN SOBE NA MAGAŠIĆIMA

-Danas je u bratunačkom selu Magašići služen vjerski obred i izvršen čin osveštanja spomen sobe za poginule stanovnike ovog sela u proteklom odbrambeno-otadžbinskom ratu.

-Ovom događaju pored Načelnika opštine Bratunac dr Lazara Prodanovića prisustvovali su i predstavnici opštinske boračke organizacije, članovi porodica žrtava kao i brojni mještani sela Magašići.

-Ovom prilikom Prodanović je istakao značaj izgradnje ovakvih objekata ukazujući na njihovu ulogu i simboliku koju imaju u cilju očuvanja sjećanja na sve srpske žrtve ovog kraja kako se zločini nad Srbima više nikada ne bi ponovili.

Prodanović je naglasio da će Opština Bratunac pružiti finansijsku i tehničku podršku za završetak radova na ovom objektu koji je izgrađen u Magašićima.