NAČELNIK RANKIĆ ODRŽAO SASTANAK SA BRATUNAČKIM PENZIONERIMA

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić, sastao se danas sa članovima ,,Udruženja penzionera Bratunac”. Na sastanku su kroz direktnu komunikaciju razgovarali o problemima i potrebama penzionera na području opštine Bratunac.

Rankić je nakon sastanka poručio da se iz budžeta opštine izdvajaju sredstva za pomoć penzionerima, te da će im on uvijek biti na raspolaganju vezano za njihove prijedloge i zahtjeve koje mu upute. Rekao je još da je najbolji vid sagledavanja svakog problema direktna komunikacija, koja doprinosi kvalitetnijem radu pri rješavanju problema.

-Važno nam je mišljenje svih građana naše opštine. Poseban značaj pridajemo penzionerima, jer ne želimo da se u bilo kom trenutku osjećaju zaboravljenima. Imali su priliku da iznesu svoje primjedbe i pohvale. Svaka primjedba je dobrodošla, a svaka pohvala nam je motivacija da nastavimo još više i bolje da radimo, ocijenio je Rankić.

Na kraju sastanka, penzioneri su zahvalili načelniku na posjeti.