NAGRADA ZA ČLANOVE KARATE KLUBA „ŽELjA IPON PLUS“

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić upriličio je danas prijem za trenera i članove karate kluba „Želja ipon plus“, koji su na prvenstvu Republike Srpske osvojili četiri zlatne medalje. Tri takmičarke osvojile su zlato u katama: Lejla Smailović u pionirskoj kategoriji, Kristina Stanojević u kadetskoj kategoriji, a u juniorskoj Aldijana Salihović. Sonja Ubiparipović izborila je zlatnu medalju u borbama u kadetskoj kategoriji +54kg. Ove takmičarke načelnik je nagradio sa po 100 KM. Kristina Marinković, trener KK „Želja ipon plus“ zahvalila se načelniku na današnjem prijemu i nagradama, ističući da je ovo prvi put da se ovoj djeci odaje priznanje za njihov rad. -Mi smo oduševljeni. Načelniku skidam kapu za sve što radi i što je uradilo do sada, a posebno što je primio ovu djecu, jer zaista to su djeca, koja su i balkanski i državni prvaci već četiri godine. Takmičarka Sonja Ubiparipović, takođe je zadovoljna današnjim prijemom i uspjehom koji je postigla na takmičenju. -Jako sam zadovoljna prijemom. Načelnik nas je ugostio i jako je bio ljubazan. Nikada do sada niko za nas nije organizovao prijem. Bila sam jako srećna i nisam očekivala baš ovakav rezultat, jer sam imala dužu pauzu, ali sam se trudila. Drago mi je što sam uspjela da ostvarim ovakav rezultat. Načelnik je u obraćanju takmičarima istakao da će i u budućnosti njegovati tradiciju prijema i nagrađivanja najuspješnijih. -Uspjeh svakog djeteta je bitan. Nastavljamo sa nagrađivanjem najistaknutijih. Bilo mi je zadovoljstvo razgovarati sa ovim divnim djevojčicama. Pratiću u narednom periodu rad ove djece i nadam se da ćemo povodom njihovih odličnih rezultata organizovati još ovakvih prijema, poručio je načelnik Rankić.