NAGRADE ZA NAJUSPJEŠNIJE STUDENTE

Glavna slika

Povodom Dana opštine Bratunac, koji se tradicionalno obilježava 25. septembra, načelnik ove opštine Srđan Rankić, uručiće šest novčanih nagrada najuspješnijim studentima državnih fakulteta, prvog ciklusa studija sa prosječnom ocjenom 9 i više.

Novčane nagrade biće dodijeljene najuspješnijim studentima od prve do šeste godine u iznosu od 200 KM, dok će studenti koji budu ispunjavali uslove iz javnog poziva, a ne budu rangirani kao najuspješniji u šest kategorija, dobiti novčane nagrade u iznosu od 100 KM.

Rankić je pozvao sve zainteresovane studente sa područja opštine Bratunac, koji ispunjavaju uslove iz javnog poziva da se prijave u predviđenom roku, odnosno najkasnije do 19. septembra ove godine.

Tekst javnog poziva možete pogledati i preuzeti OVDJE.