NASTAVAK INFRASTRUKTURNIH RADOVA U BRATUNCU

Glavna slika

Danas su počeli radovi na izgradnji parkinga i proširenju dijela saobraćajnice u ulici Petra Kočića u Bratuncu. Izgradnjom novog parkinga na ovoj lokaciji riješiće se problem nepropisno parkiranih vozila u blizini srednje škole i Doma zdravlja, kao i rasteretiti saobraćaj u dijelu Nemanjine ulice koji vodi do ove zdravstvene ustanove.

Istovremeno nastavljaju se radovi na rekonstrukciji i proširenju mreže javne rasvjete na teritoriji cijele opštine, a kako je i ranije rečeno ovaj projekat je podržan od strane inicijative bratunačkih privrednika na čelu sa predstavnicima kompanije ''PETROPROJEKT''.

Ovim putem pozivamo sve građane da prijave kvarove i nepravilnosti na radu postojeće mreže javne rasvejte u svojim naseljima u Odjeljenju za urbanizam i stambeno komunalne poslove opštine Bratunac, na telefon 056/420-372, ili lično u kancelariji broj 19. u zgradi opštinske uprave.