NASTAVAK UREĐNjA GRADSKOG ŠETALIŠTA

Nastavljeni su radovi na uređenju zelenih površina na gradskom trgu u Bratuncu. Uklonjeno je oboljelo drveće koje je prijetilo da se obruši na pješake i koje je svojim habitusom ugrožavalo i oštećivalo javnu i privatnu infrastrukturu. U narednim koracima biće izvršena sadnja novih odraslih sadnica platana i javora, i to varijeteta prilagođenih urbanim zonama i koje će se arhitektonski uklopiti u ambijent. Velika podrška u rekonstrukciji i uređenju gradskog trga, platoa kod nove zgrade opštine i drugih javnih objekata i površina u gradu, stiže od najveće bratunačke komanije "PETROPROJEKT" koja je u proteklom periodu pokazala veliku društvenu odgovornost, pored činjenice da zapošljava veliki broj radnika i pruža sigurnu egzistenciju velikom broju porodica.

Ovakav primjer društveno odgovorne kompanije treba da slijede i druga preduzeća, kako bi se zajedničkim snagama učinilo sve da se u Bratuncu stvore što bolji preduslovi za kvalitetniji život svih naših sugrađana.

Učinimo naš grad boljim !!!