OBAVJEŠTENjE (11.03.2024.G.)

Skupština opštine Bratunac je 26.12.2023. godine usvojila Odluku o izmjeni i dopuni Odluke o komunalnom redu, u kojoj se članom 14. Odluke o komunalnom redu iza tačke 17. dodaje nova tačka 18. koja glasi:

Zabranjeno je: "Parkiranje i vožnja svih prevoznih sredstava na javnim, zelenim površinama, pločnicima i trgovima koji služe samo za prolaz pješaka", kao i to da je prekršaj kažnjiv po članu 95.,96.,97. stav 1.

Odluka o izmjeni Odluke o komunalnom redu objavljena je u Službenom glasniku opštine Bratunac br. 8/23.

Komunalna policija provodi aktivosti izdavanja prekršajnih naloga za ovaj prekršaj u gradskoj zoni opštine Bratunac od 01.02.2024. godine.

Mole se vlasnici prevoznih sredstava da ne čine ovaj prekršaj, jer u suprotnom biće im izdat prekršajni nalog.