OBAVJEŠTENjE O VREMENU I MJESTU ODRŽAVANjA USMENOG INTERVJUA (22.07.2024.G.)

U skladu sa članom 26.stav 4. Pravilnika o jedinstvenim procedurama za popunjavanje upražnjenih radnih mjesta u gradskoj, odnosno opštinskoj upravi ( „Sl.Glasnik br.42/17), Komisija za sprovođenje javnog konkursa za izbor službenika, imenovana Rješenjem Načelnika opštine broj. 02-020-506/24 od 17.07.2024.godine, daje

OBAVJEŠTENjE O VREMENU I MJESTU ODRŽAVANjA USMENOG  INTERVJUA

Na  osnovu raspisanog Javnog konkursa za prijem radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme u Opštiniskoj upravi  Bratunac br. 02-020-506/24  objavljenog  u dnevnom listu Glas Srpske dana 15. juna 2024.godine i u Službenom Glasniku RS broj: 55/24 dana 20.06.2024. godinekomisija za sprovođenje javnog konkursa za izbor službenika u Opštinskoj upravi Bratunac sa kandidatom koji ispunjava opšte i posebne uslove javnog konkursa provešće izborni postupak usmenim intervjuom u sledećem terminu:

24.07.2024. godineu 10:00 časova – radno mjesto Samostalni stručni saradnik za statistiku, sport, kulturu i rad sa mladima

Intervju će se obaviti u prostorijama opštinske uprave Bratunac, Svetog Save br.260, u sali za prezentaciju – mala sala, na trećem spratu.

U skladu sa članom 28 stav 1. Pravilnika o jedinstvenim procedurama za popunjavanje upražnjenih radnih mjesta u gradskoj, odnosno opštinskoj upravi („Sl.Glasnik br.42/17)kandidat koji je pozvan na intervju obavezan je da sa sobom ponese indentifikacioni dokument (ličnu kartu ili pasoš).

O vremenu i mjestu održavanja usmenog intervjua kandidat će biti obavješten i pismenim putem.

Ukoliko kandidat iz nekog razloga ne pristupi intervjuu u naprijed navedeno vrijeme, a svoj izostanak ne opravda pismenim putem prije održavanja intervjua biće isključen iz daljeg izbornog postupka.

PREDSJEDNIK KOMISIJE

Ljilja Mitrović, dipl.pravnik