OBAVJEŠTENjE ZA GRAĐANE (16.11.2023.G.)

Glavna slika

Povodom predstojećih parlamentarnih izbora u Republici Srbiji, raspisanim za 17. decembar 2023. godine, Ambasada Republike Srbije u BiH, obavjestila je birače koji imaju boravište u inostranstvu da do 25. novembra 2023. godine (u ponoć) mogu podnijeti zahtjev da se u jedinstveni birački spisak upiše podatak da će na predstojećim izborima glasati u inostranstvu.

Kao i prethodnih godina, opština Bratunac će imati registrovano biračko mjesto, na kojem mogu glasati građani koji se budu prijavili u ovom roku.

Građani koji žele da podnesu zahtjev da se u jedinstveni birački spisak upiše podatak da će na predstojećim izborima glasati u inostranstvu, više informacija o tome mogu dobiti na broj telefona 056/411-085, svakog radnog dana od 7-15 časova.

 

Više informacija na sledećem linku:

http://sarajevo.mfa.gov.rs/cir/newstext.php?subaction=showfull&id=1698854041&ucat=106&template=Frontpage3Cir&#disqus_thread