OBAVJEŠTENjE ZA SVE PREDSTAVNIKE SPORTSKIH KLUBOVA

Glavna slika

Savjet za sport i kulturu opštine Bratunac, poziva sve predstavnike sportskih klubova, čiji su klubovi registrovani na području opštine Bratunac i finansiraju se iz budžeta ove opštine, da prisustvuju sastanku koji će biti održan 12.09.2022.godine (ponedjeljak). Sastanak će biti održan u sali Skupštine opštine Bratunac, sa početkom u 11.00 časova.

U obavještenju je navedeno da su predstavnici sportskih klubova obavezni da najkasnije do 09.09.2022.godine (petak), dostave finansijske izvještaje zaključno sa 31.08.2022.godine za tekuću 2022. godinu. Finansijski izvještaji dostavljaju se na adresu Skupštine opštine Bratunac sa naznakom ,,Savjet za sport i kulturu”.

 

Obavještenje Savjeta za sport i kulturu možete pogledati OVDJE.