OBILjEŽEN DAN OSNOVNE ŠKOLE „VUK KARADžIĆ“ - RANKIĆ UPUTIO ČESTITKU

Glavna slika

Danas je u bratunačkom Domu kulture uz prigodan program svečano proslavljen Dan škole ,,Vuk Karadžić”. Tim povodom, upućujem iskrene čestitke svim učenicima, njihovim roditeljima, kao i prosvjetnim radnicima koji su najzaslužniji za uspjehe naših đaka.

Dragi učenici, želim vam da svakodnevno vaše školske prostorije obasipate znanjem, dobrom energijom i optimizmom, te da i ovu školsku godinu završite sa uspjehom i dobrim rezultatima.

Učiteljima, nastavnicima i drugim radnicima u ovom kolektivu želim mnogo uspjeha u prenošenju znanja i vaspitanja. Nadam se da će vaša profesionalnost i trud koji ulažete potpomoći onom najvažnijem, a to je da ova djeca izrastu u dobre i čestite ljude.

 

Vaš načelnik,

Srđan Rankić