ODLUKA O RASPODJELI SREDSTAVA ZA FINANSIRANjE PROJEKATA ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA/NEVLADINIH ORGANIZACIJA

Na osnovu raspisanog Javnog poziva organizacijama civilnog društva / nevladinim organizacijama za dostavljanje prijedloga projekta u opštini Bratunac u 2023.god. br.02-020-187/23, objavljenom na oglasnoj tabli i veb stranici opštine Bratunac dana  29.03.2023.god., provedenog postupka ocjene projektnih prijedloga i  utvrđenog prijedloga odluke o raspodjeli sredstava  od strane Komisije za ocjenu projektnih prijedloga, iz budžetskih sredstva namijenjenih za finansiranje  OCD  izdvojiće se 21.500,00 KM za finansiranje projekata.

Odluku o raspodjeli sredstava za finansiranje projekata organizacija civilnog društva/nevladinih organizacija možete pogledati i preuzeti OVDJE.