ODRŽAN "SAJAM ZAVIČAJA" U NOVOM SADU - PRISUSTVOVALA I DELEGACIJA NAŠE OPŠTINE

Na poziv Fonda za izbjegla, raseljena lica i saradnju sa Srbima u regionu pri pokrajinskoj Vladi Vojvodine, delegacija opštine Bratunac bila je prisutna na svečanom otvaranju 4. "Sajma zavičaja" koji je ove godine održan u Master hali Novosadskog sajma. Svoje kulturno, privredno i turističko bogatstvo, predstavila su brojna srpska udruženja, organizacije, kulturno-umjetnička društva ali i lokalne, pokrajinske i republičke institucije vlasti iz čitavog regiona. Odlična prilika da se uspostave tjesne veze saradnje naše opštine sa mnogim drugim lokalnim upravama u regionu, na privrednom, turističkom, kulturnom i obrazovnom planu, a ovim putem prosleđen je i poziv za Međunarodni sajam poljoprivrede, turizma i prehrambene industrije "Dani maline" koji je planiran za jun mjesec ove godine u organizaciji naše opštine.