POČELO ULjEPŠAVANjE BRATUNAČKOG ŠETALIŠTA

Na području opštine Bratunac već nekoliko dana traje realizacija akcije pod nazivom "April - mjesec čistoće". U okviru ovog programa obuhvaćeno je niz aktivnosti čišćenja i uređivanja opštine Bratunac.

Sadnjom cvijeća, bratunački osnovci i radnici komunalnog preduzeća ,,Gradska čistoća”, danas su počeli sa uljepšavanjem Trga Miloša Obilića.

Za nadolazeći vikend planirana je velika akcija čišćenja bratunačkog odmarališta ,,Rajska plaža”. U okviru akcije ,,April - mjesec čistoće” planirano je i detaljno čišćenje javnih površina u užem centru grada, sređivanje parkovskog mobilijara i klupa na šetalištu, detaljno pranje gradskih ulica i dr.

Akcija će biti završena druženjem, odnosno šetnjom do Čauša. Ova aktivnost planirana je za 25. april.