PONOVNI JAVNI POZIV ZA DODJELU PODSTICAJNIH SREDSTAVA U FUNKCIJI SAMOZAPOŠLJAVANJA PREDUZETNIKA ZA 2023.GODINU.

Opština Bratunac ponovno raspisuje Javni poziv za dodjelu podsticajnih sredstava u funkciji samozapošljavanja preduzetnika u 2023.godini (u daljem tekstu:Javni poziv).
Javni poziv objavljuje se na oglasnoj tabli i zvaničnoj internet stranici opštine Bratunac i oglasnoj tabli Zavoda za zapošljavanje RS Biro Bratunac.

Javni poziv će biti otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Javni poziv sadrži predmet javnog poziva, namjenu i visinu podsticajnih sredstava, pravo i uslovi učešća, podnošenje prijave i potrebna dokumentacija, razmatranje zahtjeva i kriterijume, odluku o dodjeli sredstava i zaključenje ugovora, obaveze korisnika, kao i način i rok podnošenja prijava.

Ponovni javni poziv možete preuzeti OVDJE.
PRILOG 1.-Prijava na javni poziv
PRILOG 2.-Izjava o davanju saglasnosti