PREDSTAVNICI UDRUŽENjA PENZIONERA BRATUNAC PROSLAVILI KRSNU SLAVU

Danas je lomljenjem slavskog kolača u prostorijama Udruženja penzionera Bratunac obilježena krsna slava penzionera Sveti Vasilije Ostroški. Slavski kolač slomili su predstavnici ovog udruženja i načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić. - Ovom prilikom želim da čestitam slavu svim članovima Udruženja penzionera Bratunac. Takođe, čestitam krsnu slavu svim sugrađanima, koji proslavljaju danas Svetog Vasilija Ostroškog. Kako sam ranije najavljivao, planiram da pomognem penzionerima kroz razne aktivnosti. Iako se još uvijek nalazimo u vremenu korona virusa, želio sam da napravim jedan iskorak, koji će pokazati penzionerima da imaju našu podršku. Kroz uređenje terena za šah na otvorenom, koji smo predali penzionerima, pokazali smo volju da stvorimo bolju budućnost za naše sugrađane penzionere. Najavio sam još, da će dobiti nove prostorije za druženje, ali to su samo početni koraci koje imam u planu, kako bih stvorio bolji ambijent za život penzionera u Bratuncu, rekao je Rankić. Udruženje penzionera Bratunac broji oko 2. 200 članova, a ukupan broj penzionera na području opštine Bratunac iznosi 2. 496.