PREDSTAVNICI UDRUŽENjA STARJEŠINA VOJSKE REPUBLIKE SRPSKE POSJETILI NAČELNIKA OPŠTINE BRATUNAC SRĐANA RANKIĆA

Povodom Dana Vojske Republike Srpske, koji se obilježava svake godine 12-tog maja, predstavnici Udruženja starješina Vojske Republike Srpske, posjetili su danas načelnika opštine Bratunac Srđana Rankića. U okviru posjete, načelniku je uručena članska karta starješine Vojske Republike Srpske. - Služio sam vojni rok u Centru vojnih škola VRS “Rajko Balać” Banja Luka. Naredbom predsjednika Republike Srpske, kao najbolji pitomac CVŠ VRS unaprijeđen sam u čin potporučnik. Zahvalan sam predstavnicima Udruženja starješina Vojske Republike Srpske na posjeti i jednom lijepom gestu, koji su pokazali kroz uručenje članske karte, rekao je načelnik Rankić nakon održanog sastanka.