RASPISAN JAVNI POZIV ZA UČEŠĆE U IZBORU NAJBOLjEG MALINjAKA

U okviru Međunarodnog sajma poljoprivrede, privrede i turizma 'Dani maline 2023' koji je ove godine zakazan za 9. i 10. jun, biće organizovan izbor za najboljeg proizvođača maline na području opštine Bratunac. Nagradni fond za najbolje proizvođače iznosi 1.500,00 KM, a biće obezbJeđene i simbolične robne nagrade. Pravo učešće imaju svi poljoprivredni proizvođači čija se proizvodnja realizuje na području opštine Bratunac i koji ispunjavaju uslove prema ovom pozivu.

Tekst Javnog poziva možete pogledati OVDJE !

Prijavni obrazac za učešće u ovom izboru možete preuzeti i popuniti u šalter sali opštine Bratunac svakim radnim danom od 7:00-15:00 časova, ili ga preuzeti u elektronskoj formi OVDJE i popunjen predati u šalter salu najkasnije do 10.05.2023. godine.