REZULTATI JAVNOG POZIVA ZA NAJUSPJEŠNIJE STUDENTE U OPŠTINI BRATUNAC

Opština Bratunac objavila je rezultate Javnog poziva za najuspješnije studente u akademskoj 2021/22 godini, za dodjelu novčanih nagrada, povodom Dana opštine Bratunac koji se tradicionalno obilježava 25. septembra. Na javni poziv koji je bio otvoren od 05. do 19. septembra ove godine, pristiglo je ukupno 18 prijava od stane studenata.

Novčane nagrade biće dodijeljene za 5 najuspješnijih studenata od prve do šeste godine u iznosu od 200 KM, dok će 13 studenata koji su se prijavili na ovaj javni poziv i ispunjavaju uslove istog, a nisu rangirani u prethodnih šest kategorija, dobiti novčane nagrade u iznosu od 100 KM.

Rezultate javnog poziva za najuspješnije studente u akademskoj 2021/22 godini možete pogledati i preuzeti OVDJE.