UTVRĐENI REZULTATI ZA NAČELNIKA OPŠTINE BRATUNAC

Glavna slika

Centralna izborna komisija BiH je, na sjednici održanoj dana 13.02.2023. godine, donijela Odluku o utvrđivanju i objavljivanju rezultata prijevremenih izbora za načelnika opštine Bratunac, koji su održani dana 05.02.2023. godine.

Na osnovu utvrđenih rezultata Centralne izborne komisije BiH, kandidat za načelnika opštine Bratunac ispred Saveza nezavisnih socijaldemokrata – SNSD - Milorad Dodik, dr Lazar Prodanović, osvojio je ukupno 5.492  glasa, odnosno 62,59% od ukupnog broja važećih glasova, a nezavisni kandidat za načelnika opštine Bratunac, Srđan Rankić, osvojio je 3.283 glasa, odnosno 37,41% od ukupnog broja važećih glasova.

Utvrđene rezultate možete pogledati na linku u prilogu:

https://www.izbori.ba/rezultati_izbora?resId=33&langId=1#/8/104/0