V.D. NAČELNIK TRIŠIĆ U POSJETI DOMU ZDRAVLjA BRATUNAC

Danas je povodom početka preventivnih mamografskih pregleda za sve građane opštine Bratunac, g-din Branislav Trišić boravio u radnoj posjeti JZU ''Dom zdravlja'' Bratunac.

''Ovakav vid preventivnih memografskih pregleda za sve pripadnice ženske populacije na području naše opštine, jasan je pokazatelj strateškog opredjeljenja Opštine Bratunac ka ulaganju u primarnu zdravstvenu zaštitu u našem gradu. Ova aktivnost kao i sve naredne inicijative i kampanje koje imaju za cilj prevenciju malignih oboljenja kao i drugih laboratorijskih i dijagnostičkih metoda, biće podržane od stane naše lokalne zajednice, jer zdravstvena zaštita našeg stanovništva nema alternativu'', rekao je Trišić nakon ove posjete. Nakon obilaska mamografskog kabineta, v.d. Načelnik je obišao i ostale službe ove glavne zdravstvene ustavove u našem gradu.