VEČERAS DJEČIJA PREDSTAVA ,,PATROLNE ŠAPE” ZA TIJANU RADOVIĆ

Glavna slika

Večeras će u bratunačkom Domu kulture u 19.00 časova biti održana dječija predstava ,,Patrolne šape”. Sav prihod od prodatih ulaznica biće uplaćen za liječenje naše sugrađanke Tijane Radović.

Podsjećamo, Tijana Radović iz Bratunca, boluje od akutne limfoblastne leukemije. U februaru 2019. godine, saznala je za ovu dijagnozu, koju je neko vrijeme uspješno liječila. Međutim, u februaru ove godine uspostavljena je dijagnoza recidiva bolesti i ponovo počinje njena borba.

Tijanina šansa za izlječenje je transplantacija matičnih ćelija, koja se može obaviti na jednoj klinici u Bolonji. Nakon tog saznanja širom Srpske, pokrenuta je humanitarna akcija, kako bi se prikupio novac za njeno liječenje.

Pozivom na humanitarni broj 1434 darujete 2 KM za liječenje Tijane Radović.

Sredstva možete uplatiti i na sljedeće račune: 5514502573910858

IBAN: BA395514502873911197

Pomozimo Tijani da ozdravi!