ZAVRŠENA AKCIJA UREĐENjA CENTRA GRADA

Danas je završena akcija uređenja centra grada, koju je pokrenuo načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić u saradnji sa članovim Moto kluba „Taurus“ , Brdsko-biciklističkog kluba Bratunac, Eko- rafting kluba „Rajska plaža“, Planinarskog društva „Kik“ i Teniskog kluba Bratunac.

U proteklih sedam dana predstavnici udruženja i klubova ofarbali su postojeće kandelabere, lučni i polukružni beton namijenjen za sjedenje, binu, ivičnjake i betonske žardinjere.

-Zahvalan sam učesnicima akcije na odličnoj organizaciji i efektivnom radu. Nadam se da ćemo imati njihovu podršku i u narednom periodu. Grad zaista izgleda ljepše uz pomoć ovih mladih ljudi- poručio je načelnik Rankić.

Od mjeseca aprila, načelnik je pokrenuo niz akcija sa ciljem uređenja grada. Do sada je uređen centralni dio grada, poznato odmaralište „Rajska plaža“, kao i desetak prigradskih lokacija sa kojih su izmeštene divlje deponije.