ZAVRŠNI RADOVI NA IZGRADNjI PJEŠAČKE STAZE U ULICI GAVRILA PRINCIPA

-Privode se kraju radovi na izgradnji pješačke staze u ulici Gavrila Principa, koje je finansirala opština Bratunac. Novoizgrađeni trotoar je dužine 550 m i širine 160 cm i isti se povezuje sa postojećom pješačkom stazom u naselju Repovac.

-Na istoj lokaciji, nedavni su završeni i radovi na rehabilitaciji magistralnog pita M II- 504.

-U toku su pripremni radovi na asfaltiranju ulice Svetog Save na potezu od semafora do ugla sa Kosovskom ulicom, a paralelno sa tim radiće se nove pješačke staze i parking mjesta.

-Zaključno sa ovim radovima i trotoarom koji će se raditi u naseljima Pobrđe i Moštanice a čiji radovi kreću za nekoliko dana, Bratunac će dobiti više pješačkih staza i novih parking mjesta u proteklih 4 mjeseca nego u 10 godina za nama.

Gradimo zajedno naš grad !!!