BRATUNAC DOBIJA TRI NOVA PARKINGA I ULICU

Glavna slika

Nakon nedavno održanih neformalnih sastanaka opštinskog rukovodstva sa premijerom Viškovićem, postignut je dogovor o finansiranju izgradnje i uređenja parking prostora kod stare građevinske škole, zatim parkinga na uglu Dositejeve i ulice Cara Lazara kod OŠ ''Branko Radičević'', te parking prostora u Radničkoj ulici prema sportskoj dvorani, zatim izgradnja nove asfaltne saobraćajnice koja će povezati ulicu Svetog Save i Cara Lazara a koja prolazi pored stare građevinske škole. U ovom paketu investicija dogovoreno je i uređenje parking platoa i pristupne saobraćajnice uz novu zgradu administrativnog centra opštine. Na ovim lokacijama mjesecima su se nalazile razvaline i neuređena površina gdje se sakupljala velika količina padavinskih voda, što je ugrožavalo bezbednost učesnika u saobraćaju, kako pješaka tako i vozila.

Izvođač je uveden u posao a završetak radova na ovim projektima predviđen je u narednih 30 dana, što je u zavisnosti od vremenskih uslova u periodu pred nama.