BRATUNAČKI SREDNjOŠKOLCI NA IZLOŽBI O SAVI VLADISLAVIĆU

Danas su učenici Srednjoškolskog centra Bratunac sa profesoricom istorije Savkom Petrović posjetili izložbu postavljenu u holu Opštine Bratunac, a posvećenu Savi Vladislaviću Raguzinskom,diplomati Petra I Velikog.

Prilikom posjete učenicima se obratio načelnik opštine dr Lazar Prodanović izrazivši veliko zadovoljstvo njihovim prisustvom u novoj zgradi Opštinske uprave i poželjevši još puno ovakvih događaja i susreta.

Nakon načelnikovog obraćanja,učenici-arhitektonski tehničari prvog razreda, sa velikim zanimanjem su obišli moderni i funkcionalni prostor cijelog objekta Opštinske uprave.

U narednim danima ,sve do 15.oktobra,izložbu će posjetiti i stariji razredi osnovnih škola sa područja naše opštine.