DAN OTVORENIH VRATA

Dragi moji Bratunčani, iza nas je prva godina mog mandata na mjestu načelnika opštine Bratunac.

Vrijeme je da saberemo utiske.

Pozivam sve zainteresovane građane da prekosutra, u srijedu 29. decembra 2021. godine u 10.00 časova, dođu u Dom kulture Bratunac gdje ću zajedno sa načelnicima odjeljenja opštinske uprave i direktorima javnih ustanova, čiji je osnivač opština Bratunac, odgovarati na sva vaša pitanja.

Biće to prilika da se kroz direktan razgovor upoznamo sa vašim zahtjevima koje ćemo zajedno rješavati, ali i najbolji način da otklonimo svaku vrstu zluradih podvala i laži koje se plasiraju na društvenim mrežama.

Ujedno, pozivam sve zainteresovane medije da prisustvuju ovom druženju sa građanima, gdje će zajedno sa njima moći da postave pitanje svakome od nas.

Dobro došli!

Vaš načelnik,