,,DANI OTVORENIH VRATA” OKUPILI PREKO DVIJE STOTINE GRAĐANA

U okviru aktivnosti ,,Dani otvorenih vrata” svi zainteresovani građani opštine Bratunac imali su priliku da razgovaraju sa načelnikom ove opštine, Srđanom Rankićem.

On je zajedno sa načelnicima odjeljenja i direktorima javnih ustanova odgovarao na  postavljena pitanja i zahtjeve građana.

Načelnik Rankić ističe da su problemi različiti, ali da se najveći broj zahtjeva odnosi na socijalnu problematiku, sanaciju i izgradnju puteva, stambeno zbrinjavanje i brojne druge probleme, te da je zbog toga pozvao načelnike odjeljenja i direktore javnih ustanova u čijoj je nadležnosti veliki broj zahtjeva.

On naglašava da će ova praksa biti nastavljena i u narednom periodu, sa ciljem sagledavanja problema građana i otvorene komunikacije, kako bi se što prije odgovorilo na zahtjeve stanovnika opštine Bratunac.