MEMORIJALNI TURNIR "MILOŠ DELIĆ" 2024

U Sportskoj dvorani u Bratuncu, juče je održan 15. Memorijalni karate turnir "Miloš Delić" na kojem je učešće uzelo 20 klubova i 160 takmičara iz Republike Srpske, Federacije BiH i Srbije.

Turnir je otvorio načelnik opštine Lazar Prodanović koji je izrazio zadovoljstvo da se ovaj turnir održava 15 put i da je postao dio tradicije Bratunca.

Organizatori turnira su dodijelili zahvalnice za doprinos u razvoju kluba Opštini Bratunac, Nevenu Vidoviću i Siniši Simiću.

Za dobar rezultat u ovoj godini dodijeljene su zahvalnice Milici Vitor, Slobodanki Simić, Dušici Pajić, Sofiji Radošević i Maši Obradović.

Najuspješniji klubovi na takmičenju bili su KK "Romanija " Pale, KK "Samuraj" Brčko i KK "Igman" Istočno Sarajevo.

Najbolja takmičarka na turniru je iz KK "Romanija" Pale, a najbolji takmičar iz KK "Šampioni" Banja Koviljača.