NAČELNIK RANKIĆ OBEĆAO POMOĆ STANARIMA ZGRADE U KOJOJ JE TOKOM NOVOGODIŠNjE NOĆI IZBIO POŽAR

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić sastao se danas sa stanarima zgrade u kojoj je tokom novogodišnje noći izbio požar. Prilikom požara dva lica su smrtno stradala, dok je sedam lica povrijeđeno.

Načelnik Rankić istakao je da će stanari ove zgrade imati svu potrebnu podršku kako bi se što prije sanirala šteta koja je nastala prilikom požara.

-Svaki vlasnik stana dobiće određenu pomoć da to sredi. Opština će angažovati firmu da sredi stubište. Takođe, biće angažovani električari koji će pogledati instalacije, tako da će Opština dati pomoć u zavisnosti od štete koja je pričinjena. Tu sam da pomognem sve što mogu, kako bismo svi zajedno prebrodili ovu nesreću. Porodicama nastradalih upućujem iskreno saučešće, a povrijeđenima želim brz i lak oporavak, poručio je Rankić.