NAČELNIK UGOSTIO I NOVČANO NAGRADIO KOŠARKAŠE

Načelnik opštine Lazar Prodanović danas je organizovao prijem za igrače Košarkaškog kluba Bratunac koji se plasirao u Prvu ligu Republike Srpske. Načelnik je čestitao mladim sportistima na postignutom uspjehu i tom prilikom novčano ih nagradio.

- Zahvaljujem se igračim i rukovodstvu kluba na ostvarenom rezultatu ove sezone. Viši rang je ozbiljna priča sa većim finansijskim zahtjevima. Radićemo na tome da se sve aktivnisti na tome provode. Klub će finansijski biti ispoštovan od strane opštine, ali će nastojati obezbjediti i sponzorska sredstva od strane naših privrednika. Važan korak u ovoj aktivnisti je i rekonstrukcija sportske dvorane kako bi naši igrači imali što bolje uslove za trening i utakmice - istakao je Prodanović.

Od naredne sezone bratunački klub ćemo ponovo gledati u Prvoj ligi Republike Srpske. Igračima i rukovodstvu kluba još jednom čestitamo i želimo im uspjeh u daljem takmičenju.