OBAVJEŠTENjE ZA VLASNIKE I KORISNIKE PRIVREMENIH OBJEKATA I OPREME NA JAVNIM POVRŠINAMA

Iz opštinskog odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove pozivaju sve vlasnike i korisnike privremenih objekata, reklamnih panoa, bilborda i drugih vrsta privremenih poslovnih objekata, a koji se nalaze na javnim površinama da izvrše prijavu odnosno obnovu rješenja za sticanje prava privremenosti. Ovakav apel iz nadležnog Odjeljenja upućen je radi uvođenja reda u ovaj vid komunalne usluge od strane nadležnih službi, a sve u cilju što efikasnijeg i kvalitetnijeg uređenja i upravljanja komunalnom infrastrukturom na području opštine Bratunac.

Više informacija o ovom pozivu resornog Odjeljenja možete dobiti u sjedištu opštinske uprave u nadležnim službama.

Tekst poziva za podnošenje zahtjeva za korišćenje javne površine možete pogledati i preuzeti OVDJE.