ODLUKA O DODJELI SREDSTAVA POMOĆI ZA SUFINANSIRANjE REKONSTRUKCIJE FASADA, ZAMJENU KROVNIH POKRIVAČA I SANACIJU OŠTEĆENIH DIJELOVA KROVNE KONSTRUKCIJE NA ZGRADAMA KOLEKTIVNOG STANOVANjA U OPŠTINI BRATUNAC

Na osnovu raspisanog Javnog poziva za sufinansiranje  rekonstrukcije fasada, zamjene krovnih pokrivača i sanaciju oštećenih dijelova krovne konstrukcije  na zgradama kolektivnog stanovanja  u opštini Bratunac, objavljenom na oglasnoj tabli i veb stranici opštine Bratunac dana 21.06.2024.god., provedenog postupka vrednovanja/bodovanja prijava prema kriterijumima i načinu bodovanja definisanim Pravilnikom o sufinansiranju  rekonstrukcije fasada, zamjene krovnih pokrivača i sanaciju oštećenih dijelova krovne konstrukcije na zgradama kolektivnog stanovanja  u opštini Bratunac br.02-020-228/24 („Sl.Glasnik opštine Bratunac“ br.4/24) i utvrđenih rang lista od strane  Komisije za  izbor korisnika za sufinansiranje  rekonstrukcije fasada, zamjene krovnih pokrivača i sanaciju oštećenih dijelova krovne konstrukcije  na zgradama kolektivnog stanovanja, imenovane Rješenjem Načelnika opštine Bratunac br.02-020-519/24 od 13.08.2024.god., Načelnik opštine Bratunac  je donio Odluku o dodjeli  sredstava pomoći zajednicama etažnih vlasnika.

Odluka o dodjeli   sredstava pomoći za sufinansiranje  rekonstrukcije fasada, zamjene krovnih pokrivača i sanaciju oštećenih dijelova krovne konstrukcije  na zgradama kolektivnog stanovanja  u opštini Bratunac može se preuzeti OVDJE.

Obavještenje Komisije o utvrđivanju rang lista za izbor korisnika sredstava pomoći po Javnom pozivu za sufinansiranje  rekonstrukcije fasada, zamjene krovnih pokrivača i sanaciju oštećenih dijelova krovne konstrukcije  na zgradama kolektivnog stanovanja  u opštini Bratunac može se preuzeti OVDJE.