OPŠTINA BRATUNAC NA SAJMU PRIVREDE U VALjEVU

Predstavnici opštine Bratunac i opštinskog preduzeća "Malina-Bratunac" d.o.o. bili su u posjeti Sajmu privrede i preduzetništva SPREG koji se ove godine održava po 17-i put u Valjevu. Na ovoj najvećoj sajamskoj smotri u Zapadnoj Srbiji učešće je uzelo preko 100 izlagača iz oblasti privrede, poljoprivrede, turizma i prehrambene industrije iz svih zemalja regiona. Ovaj značajan skup iskorišten je da se uruče pozivnice kompanijama i organizacijama i izvrši svojevrsna promocija nadolazeće sajamske manifestacije u našem gradu koja je zakazana za 9. i 10. jun tekuće godine. Brojni gosti i izlagači na valjevskom sajmu izrazili su zainteresovanost da uzmu učešće u 15-om po redu Međunarodnom sajmu poljoprivrede, privrede i turizma "Dani maline 2023" koji će se ove godine održati u junu mjesecu u sportskoj dvorani Bratunac.