OPŠTINA BRATUNAC SUFINANSIRA AUTOBUSKU LINIJU SREBRENICA - BRATUNAC - ZVORNIK I ZVORNIK - BRATUNAC – SREBRENICA

Opština Bratunac i "Euro Petrol Oil" d.o.o. Zvornik potpisali su danas Ugovor o sufinansiranju usluge autobuskog prevoza na relaciji Srebrenica-Bratunac-Zvornik i Zvornik-Bratunac-Srebrenica.

Zahvaljujući subvencionisanju od strane opštine, autobuska linija Srebrenica- Zvornik saobraća od ponedeljka u 5:15 časova iz Srebrenice i 15:30 časova iz Zvornika preko Konjević polja.

Autobuska linija Zvornik- Srebrenica preko Poloma saobraća od ponedeljka u 7:00 časova iz Zvornika i 13:00 časova iz Srebrenice.

Zahvaljujući ovim linijama,građani opštine Bratunac osim sa Zvornikom,biće povezani i sa drugim mjestima u Republici Srpskoj.