POSJETA DIREKTORA ELEKTRO-BIJELjINE OPŠTINI BRATUNAC

Glavna slika

Danas je u radnoj posjeti Opštini Bratunac boravio direktor Elektro-Bijeljine g-din Marko Mihajlović, a tema razgovora sa Načelnikom Opštine Bratunac g-dinom Lazarom Prodanovićem bila je ustupanje zgrada i objekata u vlasništvu ovog preduzeća bratunačkim komunalnim preduzećima.

Naime, magacinski i kancelarijski prostor površine od oko 1.300 metara kvadratnih u vlasništvu Elektro-Bijeljine a koji se nalazi u krugu trafo-postrojenja ''Bratunac 2'' već duži period nije u upotrebi ovog preduzeća, a u tehničkom i prostornom smislu predstavlja adekvatno rješenje za kvalitetno funkcionisanje bratunačkih komunalnih preduzeća koji se već godinama nalaze u neuslovnoj i dotrajaloj zgradi u centru grada.

Elektro-Bijeljina će ovaj prostor ustupiti ovim preduzećima po najprihvatljivijim mogućim uslovima i to nakon dodatne adaptacije i uređenja objekata i prostora oko njih.