POSJETA MINISTRA BOJANA VIPOTNIKA OPŠTINI BRATUNAC

Glavna slika

Za sutra je najavljena radna posjeta Ministra za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju gospodina Bojana Vipotnika, a sastanku će pored v.d. Načelnika opštine Bratunac g-dina Branislava Trišića prisustvovati i predstavnici kompanija iz oblasti građevinarstva te predstavnici opštinskih službi u Odjeljenju za urbanizam i stambeno komunalne poslove. Cilj ove posjete biće da se razgovora o gorućim problemima u oblasti izgradnje i uređenja na području naše opštine, zatim o programima energetske efikasnosti u javnim objektima, a akcenat razgovora biće i na zaštiti životne sredine kako u gradskoj zoni tako i u ruralnim sredinama a posebno u slivu rijeke Drine. Podsjećanja radi, Ministar Vipotnik je nedavno preuzeo ovo Ministarstvo kao kadar Ujedinjene Srpske, i ovo je njegova prva posjeta opštini Bratunac.